0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Територија Јукон капа за пети на глуждот

Територија Јукон капа за пети на глуждот

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Убав чизми за чипка што привлекува инспирација од одличните на отворено од страна на експертите на територијата. Јукон е оригинален кожен чизми, изработен до совршенство со капаче од пети и јака од волна на глуждот. Овој разноврсен дизајн е сигурен изглед што можете да го потпрете во сезона по сезона. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 13 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент