0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Невадос Машкиот природен глужд на глуждот со високи пешаци

Невадос Машкиот природен глужд на глуждот со високи пешаци

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Класични чизми за пешачење од Невадос. Со кожа од велур и решетката за дишење со внатрешен водоотпорен плен е исто толку сигурен како и вашето омилено место на отворено. Една од најдобрите водоотпорни вредности во индустријата. Солидна изведба на отворено исполнува квалитет, удобност и вредност во чизмите и чевлите на Невадос за целото семејство. Водечки производител на обувки за пешачење и отворено, Невадос ја извлекува својата инспирација од природата, со големи солидни стилови изградени за да го преземат какво било предизвик водоотпорен.

За производот

Избор на клиент