0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Убава жена која носи модерна облека во парк, врамена слика за платно, уметнички принт

Убава жена која носи модерна облека во парк, врамена слика за платно, уметнички принт

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа исклучителна убава девојка која носи модерна облека во wallидната уметност во паркот, се печати со највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка од дрво. Ние обезбедуваме испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Планинско платно за квалитет на памук. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

За производот

Избор на клиент