0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кејт и Лорел Силви размислување врамени платно wallидна уметност од Ракета Jackек, Греј, модерна уметност за .ид

Кејт и Лорел Силви размислување врамени платно wallидна уметност од Ракета Jackек, Греј, модерна уметност

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Бидете смели и не плашете се да го земете тоа влечење во студените води на овој инспиративен уметнички принт од Rocket Jack. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа уметност што лебди платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или која било просторија во домот за кој е потребна дополнителна мотивација. Печатено на платно обвиткано со галерија и врамени со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност има две закачалки веќе прикачени на MDF назад за лесен wallиден приказ. Надворешните димензии се високи 24 инчи со ширина од 18 инчи за длабочина од 1,63 инчи. Име на печатење : „Размислување“ Преодно платно wallидна уметност : Womanена нуркачка уметност на врамено високо квалитетно платно завиткано од галерија. Димензиите на екранот се 18 инчи за 24 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Рамката е направена со премија лесен полистирен и има закачалки за метални пилани веќе прикачени на задниот дел. Локално врамено : Галерија завиткано платно се печати и рачно врамени во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Уметнички дизајниран : Печати „размислување“ © 2020 Rocket Jack.co.uk.

За производот

Избор на клиент