0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кејт и Лорел Силви Јас Јас сум Елеонор, извршниот директор ја врамени wallидната уметност од платно од студиото Creative Bunch, сива, забавна уметност за животни за wallsидови

Кејт и Лорел Силви Јас Јас сум Елеонор, извршниот директор ја врамени wallидната уметност од платно од студиото

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

"Јас сум Елеонор Слонот и јас сум главен извршен директор на компанијата или главен офицер за слонови како што сакам да се шегувам. Имам голема личност и сум страствен за тоа каде работам. Никој не е поголем застапник за Компанија од мене. Исто така, имам неверојатна меморија што ме прави високо избран соиграч за компанијата Тривија ноќ! Додадете едно или повеќе животни на вашите wallsидови за да создадете најзабавно чудно опкружување. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа уметност што лебди платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, расадник или која било просторија во домот. Овој уметнички принт исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за затоплување на куќата. Печатено на платно обвиткано со галерија и врамени со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност има две закачалки веќе прикачени на MDF назад за лесен wallиден приказ. Надворешните димензии се 24 инчи за 18 инчи за 1,63 инчи. Име на печатење : „Јас сум Елеонор, извршен директор“ Преодна платна wallидна уметност : Altивотна уметност на врамено високо квалитетно платно завиткано од галерија. Димензиите на екранот се 18 инчи за 24 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Рамката е направена со премија лесен полистирен и има закачалки за метални пилани веќе прикачени на задниот дел. Локално врамено : Галерија завиткано платно се печати и рачно врамени во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Уметнички дизајниран : Печати „Јас сум Елеонор, извршниот директор“ © 2020 Студиото за креативно куп.

За производот

Избор на клиент