0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пустински полиња Силви Ботаничка врамена платна wallидна уметност од Теју Ревал од Сназихуес, природна, едноставна ботаничка wallидна уметност

Пустински полиња Силви Ботаничка врамена платна wallидна уметност од Теју Ревал од Сназихуес, природна, едноставна

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Едноставноста на црно -бело цветност ќе донесе живот во секоја просторија. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа уметност што лебди платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, расадник или која било просторија во домот. Овој уметнички принт исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за затоплување на куќата. Печатено на платно завиткано од галерија и врамени со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност е лесна за прикажување на идот. Надворешните димензии се 16 инчи за 20 инчи за 1,6 инчи. Име на печатење : „Ботаничка 769“ Преодна платна wallидна уметност : Прекрасна цветна уметност на врамено високо квалитетно платно завиткано од галерија. Димензиите на екранот се 20 инчи за 16 инчи. Квалитетни материјали : Нашето платно е отпечатено со висококвалитетни, УВ-отпорни на мастила за детали за совршени слики и неверојатна длабочина на боја. Се протега низ цврста површина за да се спротивставиме на тресење и ние користиме само премија, платно со висока тензии. Нашите ексклузивни техники за истегнување ги кријат аголните набори и обезбедуваат затегната површина на платно. Лесно е да се обеси : Современата цврста рамка е направена со премија лесен полистирен и вклучува прицврстени закачалки за лесно да висат на идот. Локално рачно врамена : Ние се гордееме со изработка и квалитет, така што нашата галерија завиткана платно е отпечатена и рачно врамена во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Независен уметник дизајниран : Печати „Ботанички 769“ © 2022 Snazzyhues од Teju Reval.

За производот

Избор на клиент