0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Светиличка светлина за време на бурни облаци Ноќ I' Наутичко и крајбрежно врамено платно wallидно уметности печатење

DesignArt 'Светиличка светлина за време на бурни облаци Ноќ I' Наутичко и крајбрежно врамено платно wallидно

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

"Овој исклучителен светилник што сјае светло за време на бурната ноќ, врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни печати за платно на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност giclee Canvas Отпечатоците се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните . Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен Значи, подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Наутички и крајбрежен. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

За производот

Избор на клиент