0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мери бодма на бод на јуниори, празничка графичка маица

Мери бодма на бод на јуниори, празничка графичка маица

DEN 271.20
Достапно за нарачка

Достапност

Прославете ги бодлите оваа година! Забава и празнична графичка мета се одликува со омилениот вонземјанин, бод и е совршен за празниците. Пар со омилените фармерки или хеланки и сте поставени. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полу-опремена. Стајлинг на пуловер. Предна графика. © Дизни, сите права се задржани. 65% полиестер/35% рајон. Машина за перење. Увезени. Среќна графичка маица за бодма за јуниори.

За производот

Избор на клиент