0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нема граници на секојдневниот кратки ракави на јуниорите, 3-пакет

Нема граници на секојдневниот кратки ракави на јуниорите, 3-пакет

DEN 256.00
Достапно за нарачка

Достапност

Секојдневно .. да начин! Три слатки и удобни секојдневни тимови од без граници го повторуваат вашиот обичен стил. Одлично за положување или како самостоен стил, овој три пакет ви овозможува да се занимавате со овие основни места со леснотија. Супер-меки и полу-опремени, овие тимови со кратки ракави се задолжителни. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три тимови. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка плетена. Секојдневно кратко ракав, 3-пакет за жени од без граници.

За производот

Избор на клиент