0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лиценцирани јуниори не сум кратка графичка ситница за кратки ракави

Лиценцирани јуниори не сум кратка графичка ситница за кратки ракави

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оставете ја кошулата да го каже сето тоа и додадете малку на вашиот обичен изглед со овој графички мета од рани. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина на вратот на екипажот М. Графички принт од предната страна. 60% рециклиран памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

За производот

Избор на клиент