0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на секојдневниот кратки ракави на јуниорите

Без граници на секојдневниот кратки ракави на јуниорите

DEN 256.00
Достапно за нарачка

Достапност

60% памук; 40% полиестерска машина за миење ладно, миење со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво, средно железо, не печатење/мотив без граници на кратки ракави на јуниорите : 60% памук, 40 % полиестер. Лесен. Те. Краток ракав . Меко. Лажички врат. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо, не печатење/мотив.

За производот

Избор на клиент