0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tuphell Industries Импресионистички градски пејзаж Сликарство Апстрактни луѓе улична дизајн галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Клер

Tuphell Industries Импресионистички градски пејзаж Сликарство Апстрактни луѓе улична дизајн галерија за сликање

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Модерна уметност; Лице; Човечки; Апстракт, импресионистички. Дизајн од Клер Кормани.

За производот

Избор на клиент