0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Слупено пасење овци стадо рурални полиња животни и инсекти Сликање сив пловиј врамен уметнички печатен wallид

Слупено пасење овци стадо рурални полиња животни и инсекти Сликање сив пловиј врамен уметнички печатен wallид

DEN 383.84
Достапно за нарачка

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : поле, тревни површини, село, фарма, пасиште, рурално, пасење, животно, цицачи, овци, ранчот, ливада, пејзаж, земјоделство. Дизајн од Хаус Фенвеј.

За производот

Избор на клиент