0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Stuple industries бебе пиле украсено чаша галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од kamdon kreations

Stuple industries бебе пиле украсено чаша галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност,

DEN 495.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : чинија, грнчарија, чаша, кригла, птица, животно, пиле. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Дизајн од Kamdon Kreations.

За производот

Избор на клиент