0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Спиење од Маја Гур сликарство печатење на завиткано платно

Спиење од Маја Гур сликарство печатење на завиткано платно

DEN 704.00
Достапно за нарачка

Достапност

Ова парче уметничко дело е отпечатено со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои практично се разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство. „Мармонт Хил“ „спиење“ од Маја Гур Сликарство печатење на завиткано платно : Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Уметнички дела од Маја Гур. Професионално се протегаше рака. Пристигнува подготвени да висат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

За производот

Избор на клиент