0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Истурено сликарство со јагода за сликање на платно уметност

Истурено сликарство со јагода за сликање на платно уметност

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за декор за да го надополни, дизајнирано од професионалци и произведени во Мексико со употреба околу тебе. PTM Images е водечки производител на Северна Америка на подготвен wallиден декор, додатоци за дома и мебел. Основана во 1995 година како компанија за меморијалии за голф, ПТМ го насочи својот фокус на домашен декор и стана лидер во индустријата. Завиткана платно, обложена со гел. Бренд : PTM слики. Монтиран на фиберборд со средна густина.

За производот

Избор на клиент