0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Parvez Taj Plode Counting Counting Floater Rlamed Printion Print на платно

Parvez Taj Plode Counting Counting Floater Rlamed Printion Print на платно

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа забава со лопатка за лопатка “ПРОДАВНИ Сликарство на платно е издржлив уметнички принт на висококвалитетно платно од Парвез Таџ. Парвез Таџ е визионерски уметник и пионер на УВ -мастила како ликовен медиум. За да ги постигне своите оригинални слики, тој слободно ги меша фотографијата, водата и акрилните бои и УВ-мастилата со најразлични подлоги како што се платно, алуминиум, бамбус и рециклирана шума. Секое од овие парчиња е пример за неговото размислување надвор од кутијата и меѓународната инспирација-сигурни сме дека и ќе бидете инспирирани. Parvez Taj „Plody Bady Countering“ Floater Floater Framed Printion Print на платно : Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно од Parvez Taj. Професионално се протегаше рака. Врамена и монтирана во рамка што не се навоени плови. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

За производот

Избор на клиент