0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Добро ткаена Медуза Норд Модерен марокански слонова коска 3'11 Тркалезен килим со рамен ткаенина на отворено

Добро ткаена Медуза Норд Модерен марокански слонова коска 3'11 Тркалезен килим со рамен ткаенина на отворено

DEN 834.88
Достапно за нарачка

Достапност

Комбинацијата на живописни и живи, неутрални и природни бои со современи преодни модели во колекцијата Медуза, носи квалитетна и креативна флексибилност на дизајни во затворен простор на простори на отворено. 100% полипропиленски куп со рамно ткаење е УВ заштитен и отпорен на мувла и мувла. Предивото е отпорно на дамки и избледени и е лесно да се исчистат како и да се испушти, што ја прави оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворен простор и надвор. Рамниот куп се вклопува под врати и мебел. Пролеа бесплатно предиво. УВ заштитен. Отпорен на мувла и мувла. Се одликува со голема отпорност на тешки услови на отворено со естетика на килим во затворен простор.

За производот

Избор на клиент