0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно мачки мачки и лилјаци Есенски златен Ноќта на вештерките Конил област, 2 '3'

Едноставно мачки мачки и лилјаци Есенски златен Ноќта на вештерките Конил област, 2 '3'

DEN 799.84
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Едноставно Daisy 2 'x 3' Есенски златни мачки и килим со лилјаци од колекцијата на вештерки. Секој ќе ужива во забавата и стилот донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Достапно во повеќе големини и бои. Совршено за украсување на Ноќта на вештерките.

За производот

Избор на клиент