0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тексас А & М Агис „Факултет“ Преголем ќебе за фрлање микро Рашел, 62 ”90”

Тексас А & М Агис „Факултет“ Преголем ќебе за фрлање микро Рашел, 62 ”90”

DEN 359.84
Достапно за нарачка

Достапност

Чувајте топло со овој великодушно, мека и пријатна официјално лиценциран NCAA "факултет " Микро Рашел фрла од северозападната компанија. Ова преголемо ќебе за фрлање 62 ”x 90” е совршен додаток во кој има вашето омилено училиште и нивната воспоставена година. Микро Рашел ткаенина носи дополнителна вредност на ова големо, тимско-духовно фрлање. Логото на вашето училиште е смело дизајнирано над името на тимот на ова ќебе што е обоено за да одговара на вистинските бои на вашиот тим. Ова фрлање е 100% полиестер и машина што може да се перат. Чувајте се топло со оваа мека и пријатна официјално лиценциран NCAA „Факултет“ Микро Рашел Фрли од северозападната компанија. Ова преголемо ќебе за фрлање 62 ”x 90” го карактеризира вашето омилено училиште и нивната воспоставена година. Логото на вашето училиште е дизајнирано над името на тимот на овој 100% полиестер, фрлање машини.

За производот

Избор на клиент