0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главните постави Шерпа фрлаат ќебе, 50 60

Главните постави Шерпа фрлаат ќебе, 50 60

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Пријатни и се чувствуваат пријатно со главните теми Шерпа фрлаат ќебе. Идеално за секоја просторија во вашата куќа, ова разноврсно ќебе е направено од ткаенина од ручи Шерпа, која е мека до допир и изгледа луксузно на вашиот софа, преклопено над задниот дел на столот, или слоевито во подножјето на креветот. Главникот Екстра кадифен лесен Шерпа фрла ќебе, 50 "x 60" : Супер мек дополнителен кадифен шерпа фрлано ќебе. 50 "x 60". 100% полиестер. Машина за перење. Вклучено е 1 ќебе. Функција и декор. Лесен. Лесна грижа : Полиестерската машина се мие во ладна вода на нежен циклус. Не бели. Tumble суво одделно на ниски температури. Не пеглајте. Увезени.

За производот

Избор на клиент