0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи 60 80 Ескоела руно фрли ќебе, мудрец

Едноставно Дејзи 60 80 Ескоела руно фрли ќебе, мудрец

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Достапност

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе го сакате едноставно Daisy 60 "x 80 " Sage Escuela фрли ќебе од нашата колекција за одмор на плажа. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да го ажурирате секој простор за живеење со крајбрежна вибрација. Ова и сите дизајни од нашата колекција за одмор на плажа ќе донесат бранови радост во вашиот украсен дом. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

За производот

Избор на клиент