0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно маргаритка 60 80 Дебела и тенка лента за фрлање ќебе, сина

Едноставно маргаритка 60 80 Дебела и тенка лента за фрлање ќебе, сина

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете шарено случајно изглед на вашиот украсен декор со едноставно маргаритка 60 "x 80 " сина дебела и тенка лента фрли ќебе од нашата лента колекција на рамнотежа. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да додадете забавна и светла вибрација на кој било простор за живеење! Дизајните во оваа колекција ветуваат дека ќе им донесе насмевка на сите што им се среќаваат. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

За производот

Избор на клиент