0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кафеаво и сиво футо крзно луксуз фрлаат 80in 110in

Кафеаво и сиво футо крзно луксуз фрлаат 80in 110in

DEN 239.52
Достапно за нарачка

Достапност

Збогатете го вашиот дом d? Cor со оваа зачудувачка tissavel Grizzly Bear Faux Fur Фрла ќебе или кревет. Tissavel е познат како крем на културата во колекцијата Faux Fur. Тоа е најдобриот квалитет и најлуксузното крзно што некогаш ќе го поседувате. Tissavel е висококвалитетна ткаена ткаенина со прекрасен сјаен куп. Тоа е не-тресење, супер меко и топло со кадифен и супер мек микрофибер. Создадете и уживајте во вистинскиот изглед без да им наштетите на животните! *Рачно изработено во САД *Боја : Браун и сива *Содржина на ткаенина : 100% акрилик *Реверзибилна *Задна страна : Совпаѓање на цврста боја кафеава и сива faux Fur Luxurue Flah 80in x 110in.

За производот

Избор на клиент