0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
1- КТ. Т.В. Дијамантски обетки со мулти-ред обрач во злато со дво-тон од 10к

1- КТ. Т.В. Дијамантски обетки со мулти-ред обрач во злато со дво-тон од 10к

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Организирајте го лицето во искра со овие обетки што привлекуваат дијаманти за дијаманти. Модерен во 10К дво-тонски злато, секоја прекрасна обетка ги прикажува хоризонталните редови на блескави дијаманти во бело злато. Извајаните граници од розово злато треперливи со дијаманти по должината на надворешниот раб за изглед што блескаат од секој агол. Зрачи со 1-3/4 CTS. Т.В. на дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овие пост обетки обезбедени со омега грбот. 1-3/4 КТ. Т.В. Дијамантски обетки со мулти-ред обрач во 10К дво-тон злато.

За производот

Избор на клиент