0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Колекција на правда за девојчиња, пресврт назад со 2 -фер резервоар, големини XS -xl плус

Колекција на правда за девојчиња, пресврт назад со 2 -фер резервоар, големини XS -xl плус

DEN 240.00
Достапно за нарачка

Достапност

Таа ќе се чувствува подготвена да ја преземе својата следна голема авантура во колекцијата „Девојки за правда“ X Twist назад со 2-FER резервоар. Овој мек резервоар има отстранлив, цветен печатен внатрешен градник, детали за пресврт и убава графика- што го прави совршен додаток на вашата модерна облека за девојчиња! Спарете го со нејзините омилени правда за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Колекција x 2fer резервоар. Врски се детали на рамената на резервоарот. Печатен внатрешен градник. Цветна графика на резервоарот. Детали за пресврт на задниот дел од резервоарот. Машина за перење. Увезени. Девојки колекција x пресврт назад со 2-фер резервоар од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

За производот

Избор на клиент