0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо на нација Девојки супер меко руно со долги ракави ноќничари, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки супер меко руно со долги ракави ноќничари, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Таа ќе се оддалечи во стил со оваа две пакувања на девојки ноќни куќи во долги ракави од Wonder Nation. Овој сет со 2 парчиња пижама вклучува шарени наметки со долги ракави со детали за руширање. Наметките се направени во супер-меко руно што ќе помогне да се задржи топло и пријатно цела ноќ. Во графичките отпечатоци се карактеризираат со некои од нејзините омилени ликови и критичари, вклучувајќи еднорози, сирени и пушки - ох мое! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерско руно. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 ноќни ноќи. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст; детали за руширање. Ноќта на девојчињата со долги ракави од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент