0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Правда девојки градина велнес боксерска маица, големини 5- & плус

Правда девојки градина велнес боксерска маица, големини 5- & плус

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Тоа е во нејзината природа. Оваа лесна боксерска маица од правдата има графичка градина и велнес инспирирана со секвенци и везени детали. Стил на пуловер со вратот на екипажот. Кратки ракави. Бокс силуета. Графички принт од предната страна; детали и везени детали; сурови полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за правда Бокс секвенци за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

За производот

Избор на клиент