0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи Девојки Активни мрежни фудбалски шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски работи Девојки Активни мрежни фудбалски шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Играјте го денот надвор во вкупната удобност на атлетските работи на фудбалските шорцеви. Вклучува : 2 пара шорцеви. Повлечете еластична лента за половината. Две џебови во прицврстување. Технологија за брзо сушење. 56% полиестер/44% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Перформанси за мрежни перформанси Активни шорцеви за девојчиња од активни работи.

За производот

Избор на клиент