0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени, женски зашилени пети на пети, бујни потпетици, кожни чизми за глуждот

Единствени поволни цени, женски зашилени пети на пети, бујни потпетици, кожни чизми за глуждот

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овие чизми за пети на пети комбинираат модерен стил со конвенционална структура на патент нагоре, додавајќи предност на која било облека, облечете се со вашата омилена облека за симпатичен изглед на тренд. Проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. ) Големина на САД-Големина на УК-големина на еу-должина-должина-висина на низата 5,5 3.5 35 - 8 3/4 2 3/46 - 4 - 36 - 9 2 3/47 - 5- 37,5 - 9 1/4 - 2 3/48 - 6 38,5 - 9 5/8 2 3/49 - 7 - 40 - 10 - 2 3/410 - 8 - 41 - 10 1/4 - 2 3/4 Женски зашилени пети на пети, бујни потпетици на глуждот, кожни чизми, вампир : кокошка кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Цврста боја. Зашилен пети. Чунки пета. Затворање на страничен патент. Декор на токи. Чизми на глуждот. Висина на пета : 2 3/4 инчи. Висина на вратилото : 4 5/7 инчи.

За производот

Избор на клиент