0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени женски круг тока вака околу пети букви чизми на глуждот на потпетици

Уникатни поволни цени женски круг тока вака околу пети букви чизми на глуждот на потпетици

DEN 560.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој багажник има мека кожна кожа горната и прстенеста декор, врз основа на оваа основа, со тркалезна пети, бујна висока потпетица, мека внатрешна обвивка, страничен стил на патент за лесно вклучување и исклучување. Нашите чизми за глуждот се удобни со дното на ПУ -пената. Додадете допир на стил на вашите дневни облеки. Овие бујни потпетици за чизми на глуждот со здолниште и блуза за пријатна изглед, нека ве привлекувате гламур насекаде каде и да одите. Висина на вратилото : 4 1/8 инчи. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ должина на стапалото - висина на пета6- - 4 - 36 - 9 9 3 1/27 5 - 37 - 9 1/4 3 1/27.5 - 5.5 38 - 9 1/2 3 1/28 6 - 39 - 9 5/8 3 1/29 7 - 40 - 10 - 3 1/29.5 -7,5 41 - 10 1/8 - 3 1/2 женски круг токак тркалезна пети од пети букви со високи потпетици на глуждот ВАМП : ФАУКС кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Тркалезна пети. Прстен декор. Страничен патент. Чунки висока потпетица.

За производот

Избор на клиент