0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени за женски искра, зашилени од пети од пети од пети, чизми на глуждот на глуждот

Единствени поволни цени за женски искра, зашилени од пети од пети од пети, чизми на глуждот на глуждот

DEN 676.64
Достапно за нарачка

Достапност

Сите секвенци додаваат рафал на гламур и шарм на бајка темперамент на безвременската силуета на овие потпетици на потпетици и странични патенти на глуждот, обликувани со издолжена силна пети. Материјалот на оваа бута за глуждот е посебна кожа за амбиент, што ви овозможува да имате светли чизми како сјајот материјал. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото Висина на пета5.5 - 3.5 36 - 8 3/4 - 3 1/36.5 - 4,5 - - 37 - 9 - 3 1/37 5 - 38 - 9 1/4 3 1/38 - - 6 - 39 - 9 1/2 - - 3 1/39 7 - 40 - 9 5/7 3 1/39,5 - 7,5 - 41 10 3 1/3 Единствени поволни цени за Sparke Sparkle Sparkle Sequide Side Toe Side Zipperto Stiletto Heel Fools Vamp : Faux кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чизми за глуждот на глуждот. Укажана пети. Стилето пета. Висина на пета : 3 1/3 инчи. Висина на вратилото : 5 1/3 инчи.

За производот

Избор на клиент