0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници за подигање на платформата на жените

Без граници за подигање на платформата на жените

DEN 767.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дами, ако ви се допаѓа малку висина, но не сакате да жртвувате удобност и флексибилност, подигањето на платформата за граници не е направено само за вас. Со враќање на стиловите на Go-Go, овој модернизиран чизми е софистициран, забавен, елегантен и саси. Парови совршено со вашите забавни фустани. Исклучиво на. Стил на платформа, тркалезна пети, мемориска пена удобен чорап, квалитетна конструкција, Durabler ,. Увезени ,. ПУ го горниот дел, ср. Земја на потекло : Камбоџа, висина на пета : 3.23inch ,.

За производот

Избор на клиент