0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sporto Nalia женско чипка за чипка од фуга зимско патка подигање

Sporto Nalia женско чипка за чипка од фуга зимско патка подигање

DEN 573.44
Достапно за нарачка

Достапност

Sporto женски чизми за патка со ладно време го соединуваат идеалниот спој на удобност и функција. Нашите чизми се дизајнирани да бидат лесни за вклучување и исклучување, но дизајнот на затворање на предната чипка се осигура дека тие ќе останат безбедно дури и во најтешкото време! Sporto Women'sенски чизма на патка.

За производот

Избор на клиент