0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време на блуза за женски руфли

Време и време на блуза за женски руфли

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Стараната блуза од време и TRU има руфли на деколте и ракав за женска завршница до вашиот изглед. Оваа печатена блуза изгледа прекрасно зафатена или надвор од здолништа и панталони. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Рафли на рамената и деколте. Печатете блуза со руфли за жени од време и TRU. 100% рајон.

За производот

Избор на клиент