0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време на блуза за клучеви за жени

Време и време на блуза за клучеви за жени

DEN 311.84
Достапно за нарачка

Достапност

Колку убаво откритие! Времето и блузата на TRU со детали за клучеви за привлекување очи на предниот и задниот дел е совршен разноврсен врв за вашето време, каде било. Изработена во удобна, лесна ткаенина, оваа женска врвна е завршена со исмејувачки врат со детали за смалување за додаден стил и софистицираност. Исклучиво на. Материјал : Црна : 100% рајон; Карирана : 72% вискоза/28% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер; Затворање на копчето за копчиња на грбот. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сметување на деколте; Детали за клучот на клучот на предниот и задниот дел; Еластични манжетни. Bluseенска блуза за клучеви од време и TRU.

За производот

Избор на клиент