0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени за женски врата со вратот со долги ракави со долги ракави печатена блуза

Единствени поволни цени за женски врата со вратот со долги ракави со долги ракави печатена блуза

DEN 447.84
Достапно за нарачка

Достапност

Стилски неправилни точки на полкови додаваат разигран шарм на овој симпатичен врв со јака со разголена јака и слатка лак. Прекрасна маичка со кошула со полите со класични точки е забавен и добар избор што парови без напор со слаби фармерки на тексас. Моделот носи во големина XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, должина на рамото : 14 3/8 инчи, тежина : 99 1/4 фунти) Табела со големина на телото (во инчи) големина - гарнир на градите - гарнир на половината - ширина на рамото (САД 2) - 33 25 14 3/4 S (САД 6) - 35 27 15 1/4m (нас 10) - - 37 29 15 3/4 L (нас 14) - 40 32 16 3/8xl (САД 18) - 43 35 17 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни договори за женски врата Долги ракави печатени блуза 100% полиестер. Увезен. Стилски точки од полкови.

За производот

Избор на клиент