0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина s. Висок пораст. Опремени. Повлечете стајлинг. 99% памук/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Морнарски шорцеви за јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент