0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници, јуниори влечат шорцеви, 3-пакувања

Без граници, јуниори влечат шорцеви, 3-пакувања

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Совршениот тренинг на шорцевите за викенд е тука од без граници во погодно три пакувања и изработени во мека маичка со памук-мешавина за да ви помогне да бидете удобни. Без разлика дали се враќате назад или во бегство, овие шорцеви за влечење имаат еластична половината и опуштено вклопување за лесно да се движите со вас. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Високо. Затворање : Повлечете стил со ребреста еластична лента за половината за лесно вклопување. Карактеристики : Мека, удобна ткаенина. Повлечени шорцеви на јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент