0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на основните шорцеви на јуниорите

Без граници на основните шорцеви на јуниорите

DEN 392.00
Достапно за нарачка

Достапност

Од теретана до трчање на работи, не се покриваат меките шорцеви за граници, кои не се навлегуваат. Забавни бои Додадете поп на вашиот изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 2.5 ". Опуштено вклопување. Повлечете го стилизирањето со влечење.

За производот

Избор на клиент