0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници јуниори четкана маица со врат од вратот, пакет

Без граници јуниори четкана маица со врат од вратот, пакет

DEN 351.52
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа маица V-врат од без граници е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Погодно за сè, од работи со работи до обични привлекувачи до лежење околу куќата, таа е направена во мека четкана плетена со многу истегнување за да се движи со вас. Кратките ракави ве одржуваат да се чувствувате ветровито во топли денови и удобно во студените денови додека ги слорите под вашите омилени дуксери и фланели. Доаѓа во удобен 2-пакет за двојно повеќе од стилот. Само на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека четкана плетена ткаенина; Заокружено полите пред и назад. Јуниори ја четкаа маицата со вратот со вратот 2-пакет од без граници.

За производот

Избор на клиент