0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници јуниори со долга ракав со маица со врат со маска со маска

Без граници јуниори со долга ракав со маица со врат со маска со маска

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Безбеден и стилски за студената сезона што претстои, завршете ја вашата гардероба без маица за вратот на вратот на границите, комплетна со координативна маска. Совршена должина да ги фрлите вашите хеланки за лесен секојдневен изглед! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. V-врат. Печатење на екран однапред. Вклучува бесплатна маска за појавување. Не за медицинска употреба и да не се користи како замена за маска за медицинско одделение. Производот не е одобрен од ФДА или одобрена од ФДА. Покривните облоги на лицето не треба да бидат поставени на мали деца на возраст од 2 години, секој што има проблеми со дишењето или е во несвест; Немоќна или на друг начин не може да ја отстрани маската без помош. 92% полиестер8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица со бесплатна маска за јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент