0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Голи дома ултра-мек гуска надолу алтернативен комплет, кралот Кал Кинг, светло сива боја

Голи дома ултра-мек гуска надолу алтернативен комплет, кралот Кал Кинг, светло сива боја

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Голи дома ултра-мека гуска надолу алтернативна удобност сет, крал/кал крал, светло сив сон подобро и разбуди се чувствувајќи освежено подготвено за преземање на денот! Нашите супериорни алтернативни премија удобности се луксузно меки и меки. Најдобрата алтернатива за алергија без удобност во текот на целата година. Достапно во големини : близнак/близнак XL, полна, кралица, преголема кралица, крал Кинг/Калифорнија и преголем крал. Најмекиот утешител направен со нашата ултра-мека ткаенина од микрофибер полиестер е четкана за дополнителна мекост. Лесна постелнина што можете да ја ставите во машината за перење и да се намалите суво. Додадете го овој ансамбл во вашиот комплет за постелнина за крајниот во модерен класичен стил. Дишењето и доволно лесна тежина за да ве одржат ладни во текот на летото и доволно тешка тежина за да ве задржат топло во зима. Нашите голи домашни постелнина се врвен подарок за секој сопруг, сопруга, член на семејство, студент на колеџ, дечко или девојка. Шел : 100 проценти полиестер. Пополнување : 100 проценти полиестерско влакно. Што е вклучено : Еден ултра-мек Кинг/Калифорнија Кинг големина надолу алтернативен утешител (104 ”од 90”) и две шами за перници (20 ”од 30”). Удобност на сите сезони : Нашите удобност се дизајнирани со дишеност во умот за да обезбедат кадифен удобност во текот на целата година. Изградена за да трае : Ексклузивно на голи производи за дома, нашата хидро-четка технологија обезбедува исклучителна мекост и долготрајна издржливост. Маестрална конструкција : Нашите удобности се внимателно направени со шевове на кутии за да го содржат пополнувањето и да спречат менување и гребење. Премиум дизајн : Подебелиот 100 GSM премиум микрофибер со цевководен облик обезбедува елегантен готов изглед. Лесно дишете : Повеќе не се грижите за алергени во вашиот кревет. Нашите комплети за утеширање на алтернативни микрофибер за дишење, се хипоалергични и совршени за оние со алергии или астма. Лесна грижа : Машинско миење во ладна вода на нежен циклус, сув на воздухот или паѓа на ниско ниво.

За производот

Избор на клиент