0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Serta едноставно чисти але црно -бело биволо проверете го кариран антимикробно утешител, близнак XL

Serta едноставно чисти але црно -бело биволо проверете го кариран антимикробно утешител, близнак XL

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Безбедно. Удобно. Стилски. Чиста. Лесно. Останете пријатно, топло и заштитено, со Серта едноставно чисти комплети за утешител на 3 парчиња. Комплетот на Alex Comforter има дизајн на карирана проверка на Buffalo Check. Совршено за секојдневна употреба во која било просторија и полна со посебни карактеристики, вклучувајќи ги и анти-микробните и дамките отпорни на третмани, помагајќи да го задржите вашиот кревет свеж и мириса чист во текот на целата година, овие меки, трајни, комплети за удобност се мора да имаат за секоја спална соба . Утехот е исто така одличен за употреба на каучот, во автомобилот на долги патеки, или каде и да ви треба! Големината на близнаци/близнаци XL вклучува : 1-68 "x90" утеха, 1-20 "x26" стандарден срам антимикробно третиран за да го инхибира растот на бактериите и другите микроби што предизвикуваат микроби. Се одликува со премачкуван печатен печатен бивол. Ултра-мек. Отпорен на дамки. Координира со другите Serta едноставно чисти производи, вклучувајќи чаршафи, дувчиња и комплети за кревет-во-торба. Машинско миење ладен, нежен циклус со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не железо . отпорен на брчки. 100% полиестер. 85 GSM микрофибер; 6oz врзан полиестер Пополнете. Достапно во повеќе големини и бои. Увезени од Кина.

За производот

Избор на клиент