0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Градска сцена Бисман морнарица Комплетна комфор за кралица

Градска сцена Бисман морнарица Комплетна комфор за кралица

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете ново ниво на софистицираност во вашата постелнина со утешителот на Бисман поставен од градската сцена. Утешителот и координативните шами имаат задебелена геометриска шема со задебелување на морнарицата на светло сиво тло, што додава длабочина и стил во која било спална соба. Пријатната конструкција на микрофибер и пополнување на полиестер нудат топлина и крајна удобност, совршени за секоја сезона. Комплетниот комплет е машина што може да се мие за лесна грижа и е достапен во големина на близнаци, полни/кралици и крали. 100% конструкција на микрофибер - со меко и пријатно чувство, утешител има полиестерско полнење.

За производот

Избор на клиент