0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Империјал 1CT TDW Diamond 10K бело злато круша Кластер Хало невестински сет

Империјал 1CT TDW Diamond 10K бело злато круша Кластер Хало невестински сет

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. Прстенот за ангажман покажува кластер на форма на круша од треперливи тркалезни дијаманти во центарот, со двојно ореол на тркалезни дијаманти што го граничи. Дополнителни тркалезни дијаманти го украсуваат прстенот. Два појава на свадбени бендови, наредени со тркалезни дијаманти, привремено вклопување на прстенот за ангажман го комплетира ансамблот. Изработено во 10к бело злато, овој дијамантски невестински сет е завршен со полиран сјај. Империјал 1 CT TDW Diamond 10 K Бело злато круша Кластер за невестински сет (H-I, I2).

За производот

Избор на клиент