0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
1 4CT TDW Diamond S Sterling Silver Silver Heart Claster Cluster Halo Bridal Set

1 4CT TDW Diamond S Sterling Silver Silver Heart Claster Cluster Halo Bridal Set

DEN 2591.84
Достапно за нарачка

Достапност

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив дијамантски невестински прстен. Изработено во Стерлинг Сребрена, прстенот за ангажман има кластер на форма на срцева форма на тркалезни дијаманти во центарот. Хало во форма на срце на тркалезни дијаманти го загрозува овој кластер, правејќи го пенливиот центар. Акцентот на тркалезни дијаманти го украсува рингот. Поставен свадбен бенд со тркалезни дијаманти го комплетира ансамблот. Овој невестински сет плени со пенливи дијаманти и светла полирана сјај. Империјал 1/4 CT TDW Diamond S925 Стерлинг сребрен облик на срцев кластер Хало невестински сет (I-J, I2).

За производот

Избор на клиент