0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Miabella Women 2- Carat T.G.W. Кубна цирконија жолто злато блиц, позлатен сребрен невестински прстен

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Кубна цирконија жолто злато блиц, позлатен сребрен невестински прстен

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Започнете го возењето со ролеркостер со овој сет на невестински невестински прстен. Изработено во сјајно жолто злато, позлатено сребро, овој прекрасен прстен го прикажува тркалезниот кубник цирконија скапоцен камен (6х6мм) во центарот и 18-тина кубични камења од цирконија (2х2мм) кои се лизгаат на половина пат надолу по двата ленти. Засилен со висока полирана завршница, овој маѓепсан прстен е совршен за вашата прекрасна невеста која отсекогаш сонувала за кралски прстен. Изработено во жолто злато позлатено сребро. 2-5/8 CT T.G.W. Кубна цирконија. Кубна цирконија сечење : круг. Бенд со : 3,4 мм. Сет на невестински прстен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент