0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мастер цилиндри на елементи

Мастер цилиндри на елементи

DEN 2618.72
Достапно за нарачка

Достапност

Рејбестос се гордее со фактот дека нашите господари цилиндри се совпаѓаат со фит, форма и функција. Некои од нашите конкуренти земаат кратенки кога ги произведуваат своите мастер цилиндри. На пример, за да ги намалите трошоците, некои конкуренти ги заменуваат ОЕ алуминиумските дизајни со леано железо. Ние секогаш го реплицираме оригиналниот дизајн, обезбедувајќи господар цилиндер кој е конзистентен, безбеден и сигурен. • Element3 ™ Мастер цилиндрите им даваат на техничарите нов дел што не е повторно воспоставен како многу други цилиндри на задниот дел • Доколку е потребно, господар цилиндарот доаѓа со резервоар и прекинувач за плови што одговара на секоја апликација, како и на оригиналниот • Секој цилиндер е подготвен да крвари со крварење и инсталирајте без потребно склопување • Raybestos® секогаш одговара на материјалот за кастинг OE, без разлика дали станува збор за алуминиум или дизајн на леано железо • Изграден за долг животен век на услугата и има компоненти со највисок квалитет • 100% тестирано во топла и ладна околина тестови, обезбедувајќи перформанси без протекување.

За производот

Избор на клиент