0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Црево за сопирачка на сопирачката на Raybestos, BH се вклопува во Изберете: 1984-1988, GMC PS4500

Црево за сопирачка на сопирачката на Raybestos, BH се вклопува во Изберете: 1984-1988, GMC PS4500

DEN 2670.40
Достапно за нарачка

Достапност

Hoses на сопирачките Raybestos Element3 се производи со врвен автомобилски црева кои ги исполнуваат федералните стандарди за да обезбедат одлични перформанси и безбедност. Цревата Raybestos нудат подолг живот на цревата, исклучителна издржливост и леснотија на инсталација. Hoses Raybestos Element3 Цревата за сопирачките функционираат идентично со стандардите што ги бараат производителите на оригинална опрема (OE) за да обезбедат оптимална заштита, животниот век на услугата и безбедноста. Hoses на сопирачките Raybestos Element3 ги вклучуваат сите компоненти во кутијата за да овозможат лесна инсталација. Raybestos Element3 Црево за сопирачка : Врши на OE стандарди за да се обезбеди оптимална заштита, услужен живот и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во ОЕ Цревата за сопирачките, вклучувајќи загради, громи, обликувани пластични чувари и клипови со жица. Тривалентните фитинзи со цинк со врвна легура обезбедуваат одличен хидрауличен заптивка и максимална заштита на корозија. Двојните затегнати фитинзи обезбедуваат подолг живот на цревото и исклучителна издржливост. Одговара Изберете : 1984-1988.1990 GMC PS4500 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент